Belysning Bordslampor
1235525
BORDSLAMPA. Mellaneuropa, 1900-talets andra hälft.
Bordslampa. mellaneuropa, 1900-talets andra hälft.

Lampfot i metall med bladdekor, skärm i glas med fåglar, höjd 72 cm.

Nagg. Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
2 000
194
230
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
31 jul 16:47
2 000 SEK
31 jul 16:47
1 500 SEK
31 jul 16:46
1 000 SEK