Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Bord
1235577
SKRIVBORD, nyrenässans, omkring 1900.
Skrivbord, nyrenässans, omkring 1900.

Målat skrivbord med fem lådor och svaravde ben. Längd 116, bredd 58, höjd 82 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Slitage. Skador på skivan.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H53
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 timmar 17 minuter
1 600
151
165
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
29 maj 5:43
1 600 SEK
28 maj 14:44
1 400 SEK
28 maj 9:14
1 300 SEK
27 maj 10:10
600 SEK
26 maj 22:39
500 SEK