Design Möbler
1235591
SOFFBORD, "Arabesk", Wards Ateliéer, Tibro, omkring 1965.
Soffbord, "arabesk", wards ateliéer, tibro, omkring 1965.

Underrede fanerat med palisander. Skiva av röktonat glas. Längd 135, bredd 90, höjd 48 cm.

Slitage.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
2 500
235
275
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 sep 12:16
2 500 SEK
15 sep 16:49
2 000 SEK
15 sep 12:42
1 100 SEK
15 sep 12:26
1 000 SEK