Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1235594
Josef Frank
(1885-1967)
Josef frank, vitrinskåp, modell 2077, firma svenskt tenn.

JOSEF FRANK, vitrinskåp, modell 2077, Firma Svenskt Tenn.

Stomme av mahogny. Glasade dörrar samt sidor. Hyllplan av glas. Invändigt med spegelglas. Bredd 91, djup 31, höjd 170 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Smärre nagg på glashyllor förekommer.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 14 timmar
39 000
3 691
4 030
Utropspris
45 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 40 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
25 maj 21:30
39 000 SEK
25 maj 21:30
38 000 SEK
25 maj 21:30
38 000 SEK
20 maj 21:06
36 000 SEK
20 maj 20:33
20 000 SEK