Design Möbler
1235614
SKÅP, Carl Johansons Möbleringsaffär, 1920/30-tal.
SkÅp, carl johansons möbleringsaffär, 1920/30-tal.

Fanerat med valnöt. Skuren dekor. Kopplade ben. Tre dörrar med rik intarsiadekor. Hyllinredning. Brickmärkt Carl Johansons Möbleringsaffär Kunglig Hovleverantör Stockholm. Bredd 150, djup 52, höjd 175 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken. Skador på list.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
4 200
407
482
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 aug 11:26
4 200 SEK
5 aug 11:26
4 000 SEK
2 aug 22:16
3 900 SEK
2 aug 22:15
3 700 SEK
2 aug 22:15
3 700 SEK