Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Skulptur
1235624
Stan Wys (Wysocki)
(Född 1949)
Stan wys, skulptur, brons, iii/iv, daterad 1999, ap.

STAN WYS, skulptur, brons, III/IV, daterad 1999, AP.

Figurkompositon. På stensockel. Höjd 29 cm.

Smärre slitage. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
9 100
861
940
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
23 maj 16:46
9 100 SEK
9
23 maj 16:36
8 900 SEK
8
23 maj 16:35
8 700 SEK
23 maj 14:38
8 500 SEK
8
23 maj 13:04
8 300 SEK