Madeleine Pyk – en samling F769

Stan Wys (Wysocki)

(Vitryssland, Född 1949)
Stan Wys (Wysocki)
(Vitryssland, Född 1949)

STAN WYS, skulptur, brons, III/IV, daterad 1999, AP.

Figurkompositon. På stensockel. Höjd 29 cm.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
4 000 SEK