Belysning Taklampor
1235745
PLAFONDLAMPA, 1930-tal
Plafondlampa, 1930-tal.
Plafondlampa, 1930-tal.
Plafondlampa, 1930-tal.
Plafondlampa, 1930-tal.

Råglas. Slipad och etsad dekor. Två elektrifierade ljuspunkter. ca 80 x 56, höjd 15 cm.

Slitage. Märken. Nagg. Ej funktionstestad.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK