Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Skåp & Byråar
1235892
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början.
ByrÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Målad byrå med tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 99, djup 50, höjd 88 cm.

Senare målning. Senare beslag. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 timmar 28 minuter
5 600
530
579
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (14 bud)
28 maj 11:24
5 600 SEK
28 maj 11:24
5 400 SEK
28 maj 10:09
4 800 SEK
28 maj 10:09
4 600 SEK
27 maj 7:08
4 100 SEK