Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1235924
RIMBERT SANDHOLT, byrå, "GT 6835", AB Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
Rimbert sandholt, byrå, "gt 6835", ab glas & trä, hovmantorp, 1960-tal.

Mahogny, två lådor samt höga ben, bredd 60, djup 30, höjd 50,5 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H163
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
246
269
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
26 maj 18:34
2 600 SEK
26 maj 10:55
2 400 SEK
26 maj 9:32
2 200 SEK
25 maj 10:32
2 000 SEK
25 maj 10:32
2 000 SEK