OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , SKULPTUR, konststen, signerad A.D. höjd 25 cm (inkl bas 31 cm)
Omfamnande par. Signerad A.D. Konststen, höjd 25 cm (incklusive träbas 31 cm).
Ytsmuts. Smärre skrapmärken. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10