Klockor & Ur Armbandsur
1235985
ORIS, Big Crown, armbandsur, 40 mm.
Oris, big crown, armbandsur, 40 mm.

stål, automatisk, safirglas, datum, stållänk, 2000-tal

Caliber 635, Referensnr. 7500, Serienr. 19 72261.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
5 700
553
655
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9
30 jul 18:51
5 700 SEK
29 jul 20:16
5 500 SEK
29 jul 11:51
4 200 SEK
29 jul 9:29
4 000 SEK
8
28 jul 16:29
3 600 SEK