Konst Contemporary
1236078
KARIN JOHANSSON, glasskulptur på marmorsockel, signerad och daterad -90.
Karin johansson, glasskulptur på marmorsockel, signerad och daterad -90.

Skulptur i form av kvinna. Höjd 49 cm.

Smärre slitage. Sockel med smärre nagg.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK