Möbler Speglar
1236103
SPEGEL, möjligen Hovmantorp, 1960/70-tal.
Spegel, möjligen hovmantorp, 1960/70-tal.

Teak, 103 x 62 cm

Åldersrelaterat slitage.

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
2 500 SEK