Möbler Speglar
1236225
SPEGEL, Glasmäster, Markaryd, furu, 1900-talets andra hälft.
Spegel, glasmäster, markaryd, furu, 1900-talets andra hälft.

Spegelram i furu. 140x85 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK