Konst Fotografi
1236236
Erik Berglin
(Sverige, Född 1980)
Erik berglin, fotografi, 2011, numrerad på etikett a tergo.

ERIK BERGLIN, fotografi, 2011, numrerad på etikett a tergo.

"Bird". 44 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 96 74 02

Utropspris
2 500 SEK