Belysning Taklampor
1236323
TAKLAMPA, 1930/40-tal.
Taklampa, 1930/40-tal.
Taklampa, 1930/40-tal.
Taklampa, 1930/40-tal.

Kupa av gultonat glas. Diameter 49, höjd 30 cm.

Ej funktionstestad. Nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N3

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 200
401
451
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
2 jul 10:45
4 200 SEK
2 jul 10:45
4 000 SEK
26 jun 22:17
3 400 SEK
26 jun 22:17
3 200 SEK
26 jun 11:49
2 000 SEK