CO HULTÉN, collage, signerad och daterad -46
"Hårborttagningsmedel". Bildstorlek ca 9 x 6 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
"Söta fröken pilsk och alla de andra", C O Hultén.