1236350
Olavi Vaarula
(Finland, 1927-1989)
Olavi vaarula, olja på pannå, signerad och daterad 1988.

OLAVI VAARULA, olja på pannå, signerad och daterad 1988.

Porträtt, 21 x 20 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR