Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Övrigt
1236431
Hans-Agne Jakobsson
Hans-agne jakobsson, ljusstakar, ett par, markaryd, 1900-talets mitt.

HANS-AGNE JAKOBSSON, ljusstakar, ett par, Markaryd, 1900-talets mitt.

Mässing och teak. En etikettmärkt "L25". Höjd 50 cm.

Slitage. Märken, fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
4 800
454
496
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (18 bud)
24 maj 19:58
4 800 SEK
10
24 maj 19:58
4 600 SEK
24 maj 19:58
4 200 SEK
10
24 maj 19:58
4 000 SEK
23 maj 23:16
3 800 SEK