Design Möbler
1236441
FRITS HENNINGSEN, byrå, 1900-talets andra hälft.
Frits henningsen, byrå, 1900-talets andra hälft.

Trelådig byrå fanerad med mahogny. Bredd 83, djup 43, höjd 64 cm.

Märken. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK