Möbler Skåp & Byråar
1236463
KABINETTSKÅP, 1900-talets början.
KabinettskÅp, 1900-talets början.

Skåp för mynt och frimärken. Fanerat med mahogny. Intarsia dekor. Två dörrpar med bakomliggande lådinredning. Överst en låda. Bredd 44, djup 45, höjd 109 cm. Nyckel finns.

Märken. Delar saknas. Torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK