Bestående av: 8 champangestrutar. Höjd ca 17,5 cm. 6 vinglas. Höjd 13,5 cm 6 vinglas. Höjd 12,5 cm. 8 selterglas. Höjd ca 7 cm.
Slitage. Flertal glas med nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10