Glas Servisglas
1236466
ELIS BERGH, glasservis, 28 delar, "Karlberg". Kosta, 1900-talets andra hälft.
Elis bergh, glasservis, 28 delar, "karlberg". kosta, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
8 champangestrutar. Höjd ca 17,5 cm.
6 vinglas. Höjd 13,5 cm
6 vinglas. Höjd 12,5 cm.
8 selterglas. Höjd ca 7 cm.

Slitage. Flertal glas med nagg.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK