Möbler Trädgårdsmöbler
1236494
TRÄDGÅRDSURNA, 1900-talets slut.
TrÄdgÅrdsurna, 1900-talets slut.

Av målat gjutjärn i form av ett barn hållandes i blomstjälk. Höjd 85 cm.

Slitage. Rostangrepp.

Utropspris
3 000 SEK