Smycken Broscher
1236528
Brosch 18K guld med en vit sten
Brosch 18k guld med en vit sten.

längd 50 mm, totalvikt 1.75 g. Stämplad EHK, 1928.

Åldersrelaterat slitage. Med personlig gravyr.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 1 timme
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)