Konst Contemporary
1236544
Jan Håfström
(Sverige, Född 1937)
Jan hÅfstrÖm, olja på pannå, signerad och daterad 1978.

JAN HÅFSTRÖM, olja på pannå, signerad och daterad 1978

"Åder". 55 x 85 cm.

Obetydlig ytsmuts

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T4
Proveniens

Karl-Erik Johanssons samling.

Karl-Erik Johansson, "Samla sitt liv - konstälskarens bilderbok", Bokförlaget Arena 2010, sid.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
10 500
1 003
1 127
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 jul 17:42
10 500 SEK
4 jul 17:40
10 000 SEK
4 jul 17:40
10 000 SEK
4 jul 16:42
9 700 SEK
4 jul 16:42
9 500 SEK