Klockor & Ur Golv & Väggur
1236604
VÄGGUR, märkt BULLE-CLOCK BREVETÉ S.G.D.G. Patented, 1900-talets första hälft.
VÄggur, märkt bulle-clock brevetÉ s.g.d.g. patented, 1900-talets första hälft.

Träfodral. Mått 40x40x11 cm.

Slitage. funktion ej garanterad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V15

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 300
126
149
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
5 aug 0:28
1 300 SEK
1 aug 4:52
1 200 SEK
31 jul 14:29
600 SEK
31 jul 6:40
500 SEK