Av ek. Svängda ben. Låda i sargen. Bredd 54, djup 37, höjd 82 cm.
Skador. Lagningar. Kompletterad. Maskstungen. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10