Möbler Skåp & Byråar
1236616
POTTSKÅP, rokoko, 1700-talet mitt.
PottskÅp, rokoko, 1700-talet mitt.

Av ek. Svängda ben. Låda i sargen. Bredd 54, djup 37, höjd 82 cm.

Skador. Lagningar. Kompletterad. Maskstungen. Nyckel saknas.

Utropspris
5 000 SEK