Konst Contemporary
1236662

Paola Suhonen

(Finland, Född 1974)
Paola suhonen, färgtryck på glas, a tergo signerad och daterad 2016, numrerad 1/1.

PAOLA SUHONEN, färgtryck på glas, a tergo signerad och daterad 2016, numrerad 1/1.

"Poem portrait of Nina", 35 x 50 cm.

Obetydligt nagg.

”Love on the road” 3.12. 2016 - 8.1. 2017, Konsthall Helsingfors.

Övrigt

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
500 EUR