Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1236683
Jette L Ranning
(Född 1954)
Jette l ranning, olja/blandteknik/metall på duk, signerad och daterad -86 à tergo.

JETTE L RANNING, olja/blandteknik/metall på duk, signerad och daterad -86 à tergo.

"Huset som ydre rum". 131 x 172 cm.

Smärre färgbortfall längs kanterna.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T210
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 timmar 44 minuter
4 800
454
496
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
28 maj 23:00
4 800 SEK
28 maj 15:38
4 500 SEK
26 maj 10:19
4 000 SEK
24 maj 18:06
1 700 SEK
24 maj 13:13
1 600 SEK