Möbler Skåp & Byråar
1236718
SÄNGBORD, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
SÄngbord, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Marmorskiva. Front med låda och skåpdörr. Svängda ben. Längd 37 cm. Bredd 37 cm. Höjd 84 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Senare målning. Båda skåpen med lagningar på marmorskivorna

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 800
265
289
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
25 maj 21:00
2 800 SEK
25 maj 21:00
2 600 SEK
25 maj 20:53
2 400 SEK
25 maj 20:51
2 200 SEK
25 maj 20:50
2 000 SEK