Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1236735
SIDEBOARD, Ajfa, 1900-talets mitt.
Sideboard, ajfa, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Tre skjutdörrar och lådsektion. Längd 190, djup 42, höjd 75 cm.

Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 19 timmar
4 800
454
496
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
24 maj 22:02
4 800 SEK
24 maj 12:40
4 600 SEK
24 maj 10:51
4 400 SEK
23 maj 12:05
4 200 SEK
23 maj 1:22
450 SEK