Design Möbler
1236735
SIDEBOARD, Ajfa, 1900-talets mitt.
Sideboard, ajfa, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Tre skjutdörrar och lådsektion. Längd 190, djup 42, höjd 75 cm.

Repor.

Utropspris
6 000 SEK