Belysning Övrig
1236814
GRUVLAMPA, "Spiralarm". England, 1900-tal.
Gruvlampa, "spiralarm". england, 1900-tal.

I klarglas och rött glas. Höjd 37 cm.

Slitage, ärjad.

Utropspris
2 500 SEK