Bord fanerat med mahogny med intarsiadekor på sargen. Två iläggsskivor a 65 cm vardera. Längd 135, bredd 100, höjd 77, total längd 265 cm.
Slitage. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10