Design Möbler
1236869
Folke Ohlsson
Folke ohlsson, fåtöljer, ett par, monterey/5-162, bodafors, 1950/60-tal.

FOLKE OHLSSON, fåtöljer, ett par, Monterey/5-162, Bodafors, 1950/60-tal.

Stomme av ek med lösa textilklädda plymåer. Sitthöjd 35, bredd 75 cm.

Smärre slitage. Renoverad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
13 500
1 278
1 395
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
11
29 maj 18:28
13 500 SEK
29 maj 18:26
13 000 SEK
8
29 maj 18:26
12 500 SEK
11
29 maj 18:25
12 000 SEK
10
29 maj 18:25
11 600 SEK