Design Möbler
1236874
Nils Strinning
(Sverige, 1917-2006)
Nils och kajsa strinning, hyllsystem, "string", 2000-tal.

NILS och KAJSA STRINNING, hyllsystem, "String", 2000-tal.

Vitlackerade gavlar med sex vita hyllplan. Bredd 80, djup 30, höjd 200 cm.

Slitage. Hyllbärare saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 22 timmar
1 700
165
196
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
31 jul 16:12
1 700 SEK
31 jul 10:12
1 600 SEK
31 jul 8:36
850 SEK
30 jul 21:45
800 SEK
30 jul 20:52
700 SEK