Design Möbler
1236874
Nils Strinning
(Sverige, 1917-2006)
Nils och kajsa strinning, hyllsystem, "string", 2000-tal.

NILS och KAJSA STRINNING, hyllsystem, "String", 2000-tal.

Vitlackerade gavlar med sex vita hyllplan. Bredd 80, djup 30, höjd 200 cm.

Slitage. Hyllbärare saknas.

Slutpris
1 950
187
222
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
12 sep 12:37
1 950 SEK
12 sep 12:37
1 850 SEK
7 sep 19:48
1 800 SEK
7 sep 17:58
1 500 SEK