1236876
FIGURIN, keramik, Italien, 1980-tal.
Figurin, keramik, italien, 1980-tal.

Sittande katt. Höjd 60 cm.

Smärre slitage. Obetydliga tillverkningsdefekter.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 500
143
161
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
3 jul 14:22
1 500 SEK
2 jul 22:21
1 300 SEK
2 jul 15:54
1 000 SEK
2 jul 6:42
850 SEK
1 jul 21:17
800 SEK