Gunnel Sahlin

(Sverige, Född 1954)
Gunnel Sahlin
(Sverige, Född 1954)

GUNNEL SAHLIN, skulptur, glas, Kosta. Signerad.

Signerad "865AAT989005/500 Kosta Boda Atelier Gunnel Sahlin", höjd 41 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Utropspris
2 500 SEK

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02