Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Skåp & Byråar
1236918
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft
Sideboard, 1900-talets andra hälft.

Teakfaner. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Bredd 182 cm, djup 43 cm, höjd 84 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T16
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
7 200
681
744
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
10
26 maj 17:55
7 200 SEK
9
26 maj 17:55
7 000 SEK
10
26 maj 17:55
7 000 SEK
9
26 maj 17:52
6 800 SEK
10
26 maj 17:52
6 600 SEK