Möbler Skåp & Byråar
1236918
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft
Sideboard, 1900-talets andra hälft.

Teakfaner. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Bredd 182 cm, djup 43 cm, höjd 84 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK