Möbler Skåp & Byråar
1236940
SPEGELBYRÅ, Art Déco, 1920-30-tal
SpegelbyrÅ, art déco, 1920-30-tal.

Målad. Uppsats med spegel. Fyra lådor. Bredd 95 cm, djup 46 cm, 163 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK