Möbler Skåp & Byråar
1236941
SÄNGBORD, ett par, art deco-stil 1900-talets mitt.
SÄngbord, ett par, art deco-stil 1900-talets mitt.

Fanerad. Front med hylla, låda och skåpdörr. Längd 50 cm. Djup 39 cm. Höjd 58 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK