Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Skåp & Byråar
1236946
BYRÅ, 1800-talets mitt
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.

Målad. Fyra lådor. Beslag av mässing. Bredd 106 cm, djup 43 cm, höjd 101 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N8
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

11 timmar 5 minuter
3 200
303
331
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
25 maj 20:24
3 200 SEK
23 maj 16:02
3 000 SEK
23 maj 4:22
2 700 SEK
21 maj 21:29
2 500 SEK
20 maj 13:25
2 000 SEK