Möbler Skåp & Byråar
1236954
BYRÅ, 1800-talets mitt
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässning. Bredd 109 cm, djup 46 cm, höjd 79 cm.

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Två lås saknas. Nyckel saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK