Möbler Skåp & Byråar
1236956
BYRÅ, 1800-talets mitt
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.
ByrÅ, 1800-talets mitt.

Målad. Fyra lådor. Beslag av mässing. Bredd 108 cm, djup 47 cm, höjd 98 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK