Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Silver Bägare & Skålar
1236974
PETTER GILLBERG, bägare, 2 st, silver, Varberg 1765 & 1770
Petter gillberg, bägare, 2 st, silver, varberg 1765 & 1770.

Svisselerad dekor, räfflad fotring. Höjd 10-10,5 cm. Total vikt 136 gram.

Slitage. Repor. Bucklor.

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg - B1
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 21 timmar
1 800
170
186
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
25 maj 15:03
1 800 SEK
25 maj 14:42
1 700 SEK
25 maj 8:56
1 500 SEK
24 maj 17:16
1 200 SEK
23 maj 23:37
1 000 SEK