Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Design Övrigt
1237008
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, vaser 2 st signerade kosta boda, 1900-talets senare del.

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vaser 2 st signerade Kosta Boda, 1900-talets senare del

Bemålat glas, signerade Artist Collection, höjd exkl ställ ca 27 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V11
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 400
511
558
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
9
22 maj 21:46
5 400 SEK
8
22 maj 21:28
5 200 SEK
9
22 maj 21:16
5 000 SEK
8
22 maj 20:57
4 800 SEK
9
22 maj 20:57
4 600 SEK