Konst Grafik
1237011
Lennart Aschenbrenner
(Sverige, Född 1943)
Lennart aschenbrenner, färglitografi, numrerad 8/20 och signerad.

LENNART ASCHENBRENNER, färglitografi, numrerad 8/20 och signerad

Bladstrl 78x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
143
161
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
1 jul 18:13
1 500 SEK
29 jun 10:03
1 000 SEK
29 jun 3:47
800 SEK
28 jun 20:27
700 SEK
27 jun 22:35
300 SEK